Domy na sprzedaż/ Houses for Sale

NR. 3 
WARSZAWA - WILANÓW
Willa
Willa

press to zoom
Willa1
Willa1

press to zoom
willa
willa

press to zoom
Willa
Willa

press to zoom
1/13

DOM - REZYDENCJA WILANÓW- 8 pokoi

wielkość: 420m2/działka 515m2

Warszawa - Wilanów

cena: 3.000.000zł

dostępny od 02.2022r

ELEGANCKA BOGATO WYKOŃCZONA REZYDENCJA WILANÓW 
ELEGANT RESIDENCE FOR SALE !!!
Excellent, silent and safe place for family, business or embassy.
Prestige location in the heart of Wilanów.


Piękny dom (420m2), w prestiżowej lokalizacji, z dobrym dojazdem do Centrum, jednocześnie przy jednej z cichych uliczek. Otoczenie to placówki dyplomatyczne – miejsce Ambasad i w związku z tym międzynarodowe szkoły i przedszkola. Nieopodal Pałac w Wilanowie. 
Miejsce dla osób ceniących spokój, bezpieczeństwo, zieleń a jednocześnie dobry wyjazd i komunikację z resztą dzielnic Warszawy. 
Dom to bliźniak z 2002 roku. Przed rezydencją cztery miejsca parkingowe dla gości, na poziomie budynku ocieplony, wyposażony w eleganckie podręczne półki z umywalką - garaż. Zadbano także o zieleń. Starannie dobrana wyrośnięta roślinność wokół domu. Dom na działce 335m2 plus 180m2 parkingu na auta przed rezydencją.
Rozpoczynając wchodzimy przez przedsionek do środka. Na parterze mamy dużą kuchnię wyposażoną w dobrej jakości sprzęt, połączoną z jadalnią. Dalej salon z kominkiem, z wyjściem na oświetlony nocą taras, jest też do dyspozycji gości łazienka. W przedpokoju przeszkolone duże eleganckie szafy. 
Schodząc niżej mamy salę z wyposażonym barem (z oknem także), drugi kominek, pełnowymiarową saunę, łazienkę, obszerną pralnię, praktyczny duży schowek.
Natomiast na pierwszym piętrze na wprost wejścia duży, elegancki, z przeszklonymi witrynami i odpowiednimi szafami gabinet. Obok dwa duże pokoje, jeden z obszerną garderobą, obydwa z dużymi łazienkami, jedna z jacuzzi, Wszystkie pomieszczenia z oknami. W holu duże szafy z lustrami.
Idąc wyżej mamy dwa kolejne pokoje z oknami połaciowymi, z filarami, w drewnie – służyły dotychczas jako pokoje dla dzieci. Między pokojami mamy dużą jasną łazienkę. 
W całym domu na podłogach marmur w różnych odcieniach, w pokojach parkiet dębowy, oświetlane marmurowe schody, ogrzewana podłoga. Dach pokryty miedzią! Podwójna cegła + ocieplenie, dom ma dwa kominki, bar, pełną saunę, alarm.

Niniejsze ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacyjny.