press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/9

Domy na sprzedaż/ Houses for Sale

NR 122   WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

ZDROWY DOM - szybka budowa, CIEPŁY I EKONOMICZNY

5 pokoi, garaż

wielkość całkowita: 185,31m2/147,95

cena: od 850.000zł

Zapraszam Państwa do zapoznania się z propozycją ekologicznego, ciepłego i ekonomicznego w użytkowaniu domu.

Dom o powierzchni całkowitej 185,31m2, użytkowej 147,95m2 wg projektu z pracowni Archon - Dom w gaurach 2
Dom parterowy, rozłożysty, z garażem na jedno auto. Mamy do dyspozycji pięć pokoi, kuchnię z możliwością wydzielenia od salonu, jadalnię i wyraźnie wydzieloną część sypialną domu od części dziennej. Przy salonie łazienka i niewielki pokój dla gości. 

PRZEDMIOTEM OGŁOSZENIA jest budowa takiego domu w nowej, zdrowszej niż tradycyjna, technologii Keramikplatte - panel ceramiczny. Nasza oferta i technologia są znamienne na rynku. Materiały, które stosujemy w konstrukcji budynku to drewno konstrukcyjne, keramzyt zagęszczany (nie keramzytobeton! ), cement, gips, wełny (na ocieplenie fasadowe nie stosujemy styropianu). Nasza technologia strzeżona jest patentem. Jeżeli mówi się o technologiach zdrowych i prawdziwie ekologicznych, to w skali komercyjnej nie ma na rynku rozwiązań o bardziej naturalnych i zdrowych zastosowanych materiałach - i wyższym, szerokopojętym komforcie użytkowym.

 

Chętnie wyjaśnimy szczegóły, przekażemy materiały szczegółowe, parametry. 

CZAS BUDOWY: od podpisania umowy do uzyskania pozwolenia na budowę moja zwykle od 60 do 120 dni. Następnie potrzebujemy ok 2 do 3 miesięcy na postawienie domu dla Państwa. 

ZAJMUJEMY SIĘ WSZYSTKIM: od zbadania gruntu, po uzyskanie zgód i wykończeniu tarasu. CENA DOMU:  będzie zależeć od wykończenia, które Państwo wybiorą. Ceny za dom parterowy zaczynają się od 680.000zł, a dom z użytkowym poddaszem - 615.000zł przy wielkości 150m2. 

CENA DZIAŁKI: Zakup we własnym zakresie, Państwa obecna działka lub my możemy zaproponować i pomóc w zakupie - ważne: przed zakupem działki już Państwo będą znali koszt budowy wybranego domu i możliwości umiejscowienia na konkretnej, wybranej działce.

 

DOM EKOLOGICZNY, DOM WYSOCE ENERGOOSZCZĘDNY, DOM EKONOMICZNY W UŻYTKOWANIU: jego parametry zależeć będą od tego czy zdecydują się Państwo na:

- rekuperację

- pompę ciepła

- panele fotowoltaiczne

Pomożemy także w zakupie działki - aby dokładnie wycenić dom musimy zobaczyć działkę, na której będzie stać dom i musimy mieć od Państwa informację odnośnie wyboru wykończenia, tak więc ZAPRASZAMY czy mają Państwo działkę, czy dopiero planują jej zakup.

Niniejsze ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacyjny.