Warszawa - blisko Trasy Toruńskiej

Dom ze względu lokalizację i możliwości - do adaptacji pod działalność

Dom na Zielonej Białołęce 260m2 podzielona działka do wykorzystania. Całość jako przedszkole z placem zabaw i parkingiem.

Wielkość: 260m2 na działce: 1420m2 

cena: 1.037.000 zł

Dom przy ulicy dobrze skomunikowanej z Centrum, budynek przy głównej ulicy. W związku z budowanymi w okolicy osiedlami dobre miejsce na prowadzenie przedszkola lub szkoły. Blisko komunikacja ZTM, sklepy, stacja paliw, bank i inne. Spora działka pozwala też na dobudowę. Na działce jest wydzielona cześć ogrodu (ogrodzona) część podwórka i część powierzchni, którą można przeznaczyć na np plac zabaw. Jest miejsce na niewielki parking. Dom był gruntownie odnawiany i powiększany w 2000r.(budowa w 1978r). Na każdym piętrze toaleta. W związku z koniecznością wykończenia piętra i strychu jest możliwość bez przeróbek przygotowania domu pod konkretną działalność.

Dom ma dwa oddzielne piece - można więc do wyboru - ogrzewać albo opałem, albo gazem. Są dwa oddzielne szamba. Oprócz wodociągu mamy też własne ujęcie wody - studnia głębinowa oraz wodociąg. 

Dwa piętra po 100m2, strych ok. 60-70m2, piwnica na całości budynku z garażem na dwa auta oraz dużym pomieszczeniem gospodarczym (pomieszczenie z oknem do wykorzystania) również 100m2

a do tego za domem część ogrodowa oraz podwórko.

Na życzenie dostępny poglądowy obecny układ pomieszczeń

Zielona Białołęka - blisko Trasy Toruńskiej.

Więcej zdjęć czy informacji?  

Zapraszam - proszę zadzwonić lub napisać:

tel. +48 792 233 000  lub mail: office@vanillahome.eu

© 2018 by She is Me  .