Mieszkania na sprzedaż/ Flats for Sale

Pory
Pory

Apartament Warszawa
Apartament Warszawa

loggia
loggia

Pory
Pory

1/6
Property no. sap359
WARSZAWA - MOKOTÓW- SADYBA

Apartament dwupokojowy na trzecim piętrze, gdzie okna wychodzą na południe.Wchodząc do lokalu po prawej stronie mamy dużą łazienkę, w holu szafę na wymiar, dalej salon z aneksem kuchennym i po lewej stronie drzwi do sypialni. Z salonu wychodzimy na dużą 10-metrową loggię. 

Wszystkie pomieszczenia są wysokie na 2,8m. W pełni wyposażony, meble dobrej jakości - Almi Decor, nie jest to wyposażenie z Ikei. 

Budynek jest monitorowany, ma recepcję, dwie windy, wykończony w kamieniu i marmurze. Jest prywatny parking dla mieszkańców, gdzie do lokalu zakupione zostało miejsce postojowe - na oddzielnej księdze wieczystej, którego cenę WLICZONO, w cenę lokalu.  Budynek dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Ogrzewanie miejskie. 

Do Apartamentu można wprowadzić się na już, sprzedaż tylko za gotówkę. 

Nie ma obciążeń, a grunty są w pełnej własności.

Budynek przy ul. Pory, w bezpośredniej okolicy sklepy, szkoła, przedszkola, Lux Med, przystanki autobusowe, blisko zieleń, tor Stegny, Carolina Medical Center.

Mieszkanie

wielkość: 52m2  

2 pokoje

3 piętro 

Warszawa-Mokotów

Cena: 650.000 zł

Mieszkanie

wielkość: 64,19m2  

3 pokoje

1 piętro z 10

Warszawa-Mokotów

Cena: 666.018 zł

​Property no. saf11
WARSZAWA - MOKOTÓW - SADYBA

Mieszkanie trzypokojowe, gdzie okna salonu wychodzą na południowy zachód, a w sypialniach okna ekspozycję mają północno-wschodnią. Czyli od południa mamy oświetlony pięknie salon, nieco mniej słońca popołudniami będzie w pozostałych pokojach. 

Okna mamy z PCV. W budynku jest 10 pięter, windy. Osiedle monitorowane, wideodomofon. Budynek dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Ogrzewanie miejskie. Mieszkanie będzie oddane w stanie deweloperskim do marca 2022r.

Do mieszkania przewidziany jest garaż w cenie 42tys zł oraz komórka lokatorska 6,8tys, m2

Budynek przy ul. Nałęczowskiej 33, w bezpośredniej okolicy sklepy, szkoła, przedszkola, Lux Med, przystanki autobusowe, blisko zieleń, tor Stegny, Carolina Medical Center.

W inwestycji mamy jeszcze inne mieszkania trzypokojowe - proszę zadzwonić lub napisać - znajdziemy odpowiednie dla Państwa.

ZAKUP BEZ PROWIZJI, ZAKUP BEZ PCC, bezpośrednio od dewelopera!

ul Nałęczowska
ul Nałęczowska

rzut pomieszczeń
rzut pomieszczeń

ul Nałęczowska
ul Nałęczowska

ul Nałęczowska
ul Nałęczowska

1/10