Domy na sprzedaż/ Houses for Sale

NR.105
Mszczonów-7km
IMG_7504
IMG_7504

press to zoom
IMG_7636
IMG_7636

press to zoom
IMG_7509
IMG_7509

press to zoom
IMG_7504
IMG_7504

press to zoom
1/19

DOM WOLNOSTOJĄCY- WILLA - DWOREK Z OGROMNYM OGRODEM

 

Dom wielkość: 280m2/działka 25000m2

Mszczonów - 7km od miasta, Tłumy

cena: 1.500.000 zł

Dom w stylu dworkowym, na niewielkim wzniesieniu otoczony cudowną dużą działką usytuowaną pomiędzy Mszczonowem a Grójcem. Działka ma aż 24000m2 więc można ją podzielić na mniejsze dobudowując inne domu lub zamieszkać w absolutnie cudownym otoczeniu zieleni, pięknych różnego rodzaju drzew i krzewów, stawu. Dom został ukryty za zielenią z dala od drogi, w zacisznej otulinie okolicznego lasu, aczkolwiek dojazd do działki jest bardzo dobry, droga jest asfaltowa. 
Dom ma pięć pokoi, garderoby, pokój kąpielowy, kominek, dwupoziomowy salon z dużym przeszklonym wejściem. 
Dom szuka nowego właściciela, który w nim zamieszka i poświęci mu nieco czasu. Pomieszczenia wewnątrz można przemalować - ale nie trzeba, kuchnię wykończyć po swojemu, pokoje wyposażyć wg własnego projektu. Podłogi w domu to gres lub drewno. Dodatkowo dom na całej powierzchni jest podpiwniczony, a jasną piwnicę można wykorzystać wg potrzeb. 
Media: woda wodociąg plus własna ze studni, prąd, pojemne szambo.
Na terenie posesji dodatkowo niewielki domek gdzie można ulokować np gości.
Mamy do dyspozycji także duży, solidny, elegancko wykończony garaż w którym zmieszczą się trzy auta (a na podjeździe z boku domu - jeszcze kilka)
Dom jest propozycją dla osób, które chcą mieć nieco prywatności, sporo pięknie urządzonego ogrodu, drzew, ścianę lasu obok posesji, a jednocześnie bardzo dobry wyjazd z posesji, bez konieczności przedzierania się przez małe szutrowe dróżki. Z dobrym dojazdem do większej miejscowości jak Mszczonów czy Grójec.

Niniejsze ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacyjny.