Klasyczny dom
Klasyczny dom

press to zoom
dom w stylu dworkowym
dom w stylu dworkowym

press to zoom
wielkość
wielkość

press to zoom
Klasyczny dom
Klasyczny dom

press to zoom
1/15

Domy na sprzedaż/ Houses for Sale

NR 123   WARSZAWA URSYNÓW

BUDOWA DOMU NA DZIAŁCE WARSZAWA URSYNÓW

ZDROWY DOM - szybka budowa, CIEPŁY I EKONOMICZNY
5 pokoi, garaż
wielkość całkowita: 185,31m2/147,95
cena: od 1.900.000zł


Zapraszam Państwa do zapoznania się z propozycją BUDOWY ekologicznego, ciepłego i ekonomicznego w użytkowaniu domu. 

Dom o powierzchni całkowitej 185,31m2, użytkowej 147,95m2 wg projektu z pracowni Archon - Dom w gaurach 2
Dom parterowy, rozłożysty, z garażem na jedno auto. Mamy do dyspozycji pięć pokoi, kuchnię z możliwością wydzielenia od salonu, jadalnię i wyraźnie wydzieloną część sypialną domu od części dziennej. Przy salonie łazienka i niewielki pokój dla gości. 

PRZEDMIOTEM OGŁOSZENIA jest budowa takiego domu w nowej, zdrowszej niż tradycyjna, technologii Keramikplatte - panel ceramiczny. Nasza oferta i technologia są znamienne na rynku. Materiały, które stosujemy w konstrukcji budynku to drewno konstrukcyjne, keramzyt zagęszczany (nie keramzytobeton! ), cement, gips, wełny (na ocieplenie fasadowe nie stosujemy styropianu). Nasza technologia strzeżona jest patentem. Jeżeli mówi się o technologiach zdrowych i prawdziwie ekologicznych, to w skali komercyjnej nie ma na rynku rozwiązań o bardziej naturalnych i zdrowych zastosowanych materiałach - i wyższym, szerokopojętym komforcie użytkowym.
Chętnie wyjaśnimy szczegóły, przekażemy materiały szczegółowe, parametry. 

CZAS BUDOWY: od podpisania umowy do uzyskania pozwolenia na budowę zwykle od 60 do 120 dni. Następnie potrzebujemy ok 2 do 3 miesięcy na postawienie domu dla Państwa. 

ZAJMUJEMY SIĘ WSZYSTKIM: od zbadania gruntu, po uzyskanie zgód i wykończeniu tarasu. 

CENA DOMU: będzie zależeć od wykończenia, które Państwo wybiorą. Ceny za dom parterowy zaczynają się od 680.000zł, a dom z użytkowym poddaszem - 615.000zł przy wielkości ok.150m2. 

CENA DZIAŁKI: zależna od wybranej działki, lokalizacji - możemy pomóc w zakupie także. Jeżeli już mają Państwo swoją działkę, lub upatrzyli sobie Państwo działkę pod dom - potrzebujemy informacji na jej temat, a będziemy mogli dokładniej wycenić budowę w oparciu o lokalne warunki.

DZIAŁKA PROPONOWANA TUTAJ: Warszawa Ursynów, ul. Gawota, 1009m2, blisko ul. Puławskiej, dobry wyjazd w kierunku centrum Warszawy lub wjazd na trasę S7. Działka w drugiej linii zabudowy, w kameralnym, zielonym miejscu. 

DOM EKOLOGICZNY, DOM WYSOCE ENERGOOSZCZĘDNY, DOM EKONOMICZNY W UŻYTKOWANIU: jego parametry zależeć będą od tego czy zdecydują się Państwo na:
- rekuperację
- pompę ciepła
- panele fotowoltaiczne
-przydomową oczyszczalnię ścieków czy kanalizacja lub szambo

Niniejsze ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacyjny.