Mieszkania na sprzedaż/ Nowa inwestycja

15 min od centrum Lublina - w Motyczu - mieszkania bezczynszowe SŁONECZNA ŁĄKA

​Property
no.120
Motycz

Nowa inwestycja powstaje tuż pod Lublinem. Osiem domów a w każdym po cztery niezależne mieszkania. Proponujemy dwa rodzaje  mieszkań: nr 1. MIESZKANIA DWUPOZIOMOWE - cztero lub pięcio pokojowe z dwoma balkonami i dużymi oknami.

nr 2. MIESZKANIA Z DUŻYMI OGRÓDKAMI, dobrze doświetlone dużymi oknami z tarasem i swoim  ok. 250 metrowym ogrodem.


Mieszkania bezczynszowe w Motyczu pod Lublinem.
Dojazd do centrum Lublina niecałe 15 minut. Dojedziemy ulicą Wojciechowską, dalej Traktem Kazimierskim i w prawo Gawdzielówką. Lub też ul. Nałęczowską skręcając przy Lewiatanie w lewo aby dalej dojechać do Gawdzielówki i dojechać do domu. Dojazd autobusami MPK nr 79 lub 85. Przystanek 5 minut od osiedla. Sklepy ok 700m, market Stokrotka. 

Okolica jest zielona. Parę kroków do zalesionych terenów Motyczu Wróble. Niedaleko źródełko Motyczanka, gdzie można podjechać lub po prostu podejść na piechotę. Blisko przebiega szlak rowerowy Lublin - Kazimierz Dolny. Blisko też - 5 min autem stacja PKP Motycz, skąd również można dojechać np do Lublina Głównego w 10 minut lub do Nałęczowa w 20 minut.

 

Zaplanowaliśmy budowę łącznie ośmiu budynków, z czego w pierwszym etapie trzy. W każdym budynku po cztery mieszkania.

Mieszkania dadzą Państwu możliwość wypoczynku z dala od zgiełku miasta, będąc jednocześnie na tyle blisko, aby do miasta dojechać do pracy czy szkoły. Połączenie mieszkania w mieście i poza nim. Dla osób, które muszą korzystać z miasta, ale także potrzebują wypoczynku poza nim.

 

 

Oferujemy dwa rodzaje mieszkań: 
Parter wielkości 52,24m2 z trzema pokojami, z aneksem kuchennym, toaletą oraz z dużym od 250m2 ogródkiem do własnej dyspozycji 
oraz 
Pierwsze piętro z poddaszem, gdzie będzie mieszkania dwupoziomowe - pierwsze piętro 57,83 m2 plus poddasze 20m2 powierzchni do wykorzystania, co daje łącznie 78m2 plus ok 6m2 powierzchni dodatkowej poniżej 1,4m2 (skosy) a dokładniej na pierwszym piętrze trzy pokoje, na poddaszu przykładowo jeden duży  - czwarty pokój, studio lub dwa mniejsze. Między piętrami kręcone schody. Okna połaciowe. Do tego dwa duże balkony.

Do każdego mieszkania miejsce postojowe przed budynkiem już w cenie. Dla pierwszych osób możliwość zamówienia drugiego miejsca postojowego. Miejsca postojowe będą miały możliwość zadaszenia.

  * MIESZKANIA ODDANE ZOSTANĄ W STANIE DEWELOPERSKIM.

  **TRANSAKCJA ZABEZPIECZONA JEST INDYWIDUALNYM RACHUNKIEM DEWELOPERSKIM. 

  ***NIE PŁACĄ PAŃSTWO PODATKU PCC 2%.

 **** planowanie oddanie mieszkań 3/4 kw. 2021r

WKRÓTCE ROZPOCZNIEMY SPRZEDAŻ,

 ALE JUŻ TERAZ ZAPRASZAMY DO WSTĘPNEJ BEZPŁATNEJ REZERWACJI !!!

 

Na dziś to 6 mieszkań na parterze oraz 6 mieszkań na piętrze. 
 

Mieszkanie parter:

wielkość: 52,24m2 

ogródek do 270m2

cena: 310.000zł - II pula

miejsce postojowe w cenie

Mieszanie składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, widnej kuchni w aneksie z możliwością zamknięcia, łazienki oraz z holu z miejscem na szafę wnękową.

6 mieszkań - dostępne 3szt. 

6 mieszkań

Mieszkanie piętro:

mieszkanie dwupoziomowe z dwoma balkonami

wielkość: 57,83m2 + 20m2 poddasza czyli prawie 78m2 i 3+2/1 pokoi

cena: 353.000zł

miejsce postojowe wliczone w cenę

Mieszanie składa się z trzech nieprzechodnich pokoi na pierwszej kondygnacji, widnej kuchni w aneksie z możliwością zamknięcia, łazienki oraz z holu z miejscem na szafę wnękową.

Na poddaszu na które prowadzą schody można urządzić przykładowo jeden pokój - sypialnię lub pracownię lub dwa pokoje dla dzieci.

Pokazane wizualizacje pomieszczeń są propozycją ich urządzenia. Wizualizacja budynków jest własnością firmy Archon i rzeczywiste wykończenie może odbiegać od wizualizacji zgodnie ze przygotowanym projektem - szczegóły w dokumencie Standard Techniczny, który dostarczymy Państwu na życzenie. 

Niniejsze ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacyjny.

© 2018 by She is Me  .